KONST / Litografier / Färglitografi 10141485
nr 1014 1485
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), 195/200, signerad, -88, motivet: 57x46
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 januari 2016
kl 18:42:12
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare